Kwiaty doniczkowe za 1zł w sklepach Dino – szał na forum

Kwiaty doniczkowe za 1zł w sklepach Dino – donoszą forumowicze zacnego grona Polish Jungle – polska społeczność miłośników roślin na Facebooku. Już z rana Pani Martyna pokazała koszyk pełen pięknych okazów i zelekryzowała innych forumowiczów informacją, że kwiaty są za 1zł… Informację potwierdziły również inne osoby. Nie wszystkie gatunki są za 1zł, ale wiele. Są również takie z przeceną do 10zł.

Od razu powiem, że nie znam sklepu Dino. Nigdy o nim nie słyszałam 🙂 Z tego co znalazłam na ich stronie, mają 1200 sklepów zlokalizowanych w większości w zachodniej i południowo-zachodniej Polsce. Tam szczęśliwcy mogą walczyć o kwiaty doniczkowe w promocji. Nie wszędzie udało się dostać świetne okazy. Tradycyjnie jedni mieli więcej szczęścia od innych.

Jak z jakością takich roślin? Myślę, że podobnie jak z roślinami z innych supermarketów. Zwykle dobrze. Dostawy mają od największych producentów w Polsce, a część nawet prosto z Holandii. Wystarczy poczytać etykiety po zakupie. Można zatem śmiało kupować.

W gazetce sklepu widzimy taką ofertę (ważną do 28.06.2020):

 • za 1zł są orchidee, kalanchoe, paprotka i szeroko pojęte kwiaty zielone
 • dodatkowe za 1zł w niektórych marketach: trawy, gipsówka, hortensja, gerbera, begonia i zamioculcas
 • ze zdjęć wynika także, że są draceny, kalathee,
 • inne rośliny są z rabatami do -23%

 

Poniższe zdjęcia pochodzą od forumowiczów z grupy i pokazują co udało im się upolować:

Zdj. Forumowicze Polish Jungle na Facebooku

5 thoughts on “Kwiaty doniczkowe za 1zł w sklepach Dino – szał na forum

 1. Danusia says:

  Faktycznie super promocje! Ja nie mam ręki do kwiatów (szczerze mówiąc to nie mam żadnego żywego), ale moja mama je uwielbia i ciągle poluje na jakieś wyprzedaże. Pierwszy raz słyszę o tym markecie – szkoda, że mam do niego 80 km :< Można tylko pozazdrościć tym, którzy tak się obłowili Lepiej, gdy rośliny są wyprzedawane, niż wyrzucane. Mój znajomy pracuje w Niemczech przy kwiatach i ma ich tak dużo, że miejsca brakuje w mieszkaniu. Pracownicy mogą zabierać je do domu, bo i tak zostały spisane na straty (a większość można uratować).

  • Gosia says:

   Cześć,
   Co do Dino – akurat nie wiem. Jeżeli chodzi o Biedronkę, LIDL to zależy jak się trafi. Ja zawsze trafiałam dobrze, nigdy mi rośliny nie marniały. Za to zdarzyło mi się kupić raz z super sklepu i tak mi szybko 3 roślinki zmarniały, jakby były wcześniej przemrożone. Ale to już raczej był pech 🙂
   Pozdrowienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *