Co to jest Circle planter?

Doniczka ścienna 'Circle planter’ to designerska metalowa dekoracja z zestawem kamieni na start do samodzielnego ułożenia – świetny i pomysłowy prezent na różne okazje.

Możesz również zamówić gotową aranżację z żywymi roślinami. Nowoczesna, modna, pomysłowa dekoracja – cieszy oko dłużej niż bukiet. Usługa gotowej aranżacji obecnie jest dostępna na terenie Warszawy.

Circle planter w prezencie krok po kroku

Krok 1 – wielkość i kolor kółka

Do wyboru są trzy wielkości kółek – S (15cm) , M (20cm), L (30cm) oraz sześć modnych kolorów – biały, czarny, turkusowy, zielony, żółty oraz kawowy. Jeżeli nie znasz wystroju mieszkania, wybierz uniwersalny kolor biały lub czarny.

Krok 2 – wybierz styl aranżacji

Wybierz jeden z proponowanych zestawów kamieni na start: skandi, loft albo earth. Jeżeli chcesz zamówić aranżację wybierz rośliny: sukulenty, kaktusy czy oplątwy. Chcesz coś innego? Napisz do nas 🙂

Krok 3 – dodaj życzenia i czekaj na przesyłkę

Jeśli chcesz, napisz krótką wiadomość dla osoby obdarowanej. Zamieścimy ją na kartce prezentowej i dołączymy do prezentu. Gotowe! Teraz już tylko czekaj na dostawę.

Dlaczego Circle planter w prezencie to świetny pomysł?

Kwiaty w prezencie to najbardziej uniwersalny sposób wyrażenia intencji i uczuć, a ponadto:

  • to designerska dekoracja ścienna z ręcznie wykonaną niepowtarzalna aranżacją
  • piękny sposób pokazania żywych roślin – sukulentów, oplątw i kaktusów
  • w kolorze czarnym i białym pasuje do każdego wnętrza
  • długo cieszy oko i jest bardzo łatwy w pielęgnacji
  • Circle platner zmieści się na każdej ścianie, a może też stać na blacie, komodzie nie przewracając się
  • łatwy montaż – tylko jeden wkręt

Odpowiednie kwiaty na urodziny

Jeżeli długo znasz osobę, którą chcesz obdarować, z pewnością wiesz, czy lubi i ma kwiaty doniczkowe. Jeśli tak, wybierz aranżację z sukulentami, których pielęgnacja z pewnością sprawi dużo przyjemności.

Jeżeli nie wiesz, czy osoba obdarowana ma kwiaty w domu, podaruj Circle planter z oplątwami, o które praktycznie nie trzeba dbać. Ich pielęgnacja to moczenie w wodzie przez około 30-60 sekund raz na 2-3 tygodnie. To bardzo proste, prawda?

Na jakie okazje proponujemy nasz kwietnik ścienny z żywymi roślinami?

Przede wszystkim oczywiście jako prezent na urodziny i imieniny. Kwietnik może być miłym i niepowtarzalnym podarunkiem dla bliskiej osoby na taką okazję jak Dzień Matki, Walentynki oraz Dzień nauczyciela. Wspomnienie ze świetnych wakacji w Meksyku? Wybierz aranżację z kaktusami i opuncjami. Wakacje w Japonii? W kwietniku możemy zasadzić gatunek bonsai, który nie potrzebuje dużo wody.

Jest to również rewelacyjny prezent na parapetówkę, na którą nigdy nie wiadomo, co kupić, aby było uniwersalne, a zarazem niebanalne. Circle planter to również piękna forma tradycyjnego podziękowania dla Rodziców na weselu w praktycznej i trwałej formie. Również Panna Młoda ucieszy się z designerskiej dekoracji na ścianę podarowanej w trakcie wieczoru panieńskiego.

Prezenty dla firm

Circle planter to również dobry prezent dla pracowników albo współpracowników oraz dla klientów VIP. Uniwersalny w formie i ciekawy w treści kwietnik ścienny to dobry podarunek, jeżeli firma działa w branży spa&wellness, hotelarskiej, gastronomii oraz oczywiście wystroju wnętrz.

Zamów Circle planter na prezent już dziś – napisz do nas informację, jakiej aranżacji potrzebujesz. Zamówienia realizujemy w 1 dzień roboczy.