Zestaw do samodzielnego wykonania aranżacji

Wybierz jedną lub zestaw doniczek i samodzielnie zaaranżuj całą dekorację. Skorzystaj z naszych inspiracji i filmików. W zestawie baza składająca się z kamieni w trzech stylach SKANDI, LOFT I EARTH, a także podstawowe akcesoria do podlewania oraz do montażu kwietnika. Rośliny dokupujemy osobno.

Wybieram

Gotowa aranżacja do zamontowania na ścianie

Jeżeli potrzebujesz gotowej aranżacji mamy rozwiązanie dla Ciebie. Wybierz jedną z dostępnym opcji dekoracji swojego kwietnika, a otrzymasz ją gotową wprost pod drzwi. W zestawie również akcesoria do montażu oraz do podlewania. Usługa dostępna jest obecnie na terenie Warszawy.

Wybieram

Kolory i rozmiary

„Circle planter” dostępny jest w sześciu pięknych kolorach – białym, czarnym, kawowym metalizowanym brązowym, niebieskim, zielonym i intensywnym żółtym. Dostępne są trzy rozmiary S, M oraz L.

Zestawiaj i komponuj kolory i wielkości.Kwietniki wyglądają świetnie zarówno pojedynczo jak i w grupach zarówno w tych samych kolorach jak i mieszanych. Obejrzyj naszą galerię aranżacji oraz dodaj swoją poprzez #circleplanter.

kupujesz zestaw

W skład zestawu wchodzą: baza do aranżacji na start w trzech modnych stylach SKANDI, LOFT I EARTH w modnych odcieniach bieli, szarości, antracytu i kolorach ziemi. Dodatkowo pipetka do ostrożnego podlewania, a także akcesoria montażowe. Rośliny nie są częścią zestawu podstawowego.

Jeżeli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami i pamiętaj, aby podzielić się swoją aranżacją za pomocą #circleplanter.

Rośliny polecane do aranżacji