Showroom w Warszawie

Aby przekonać się jak piękne są nasze aranżacje Circle planter zapraszamy do świetnej kawiarni Miau Grau w Warszawie obok Ronda Daszyńskiego przy ul. Kolejowej 49A. Z uwagi na stan pandemii obecnie nie można zobaczyć naszych dekoracji. Cieszymy się jednak, że wszystko powoli wraca do normy, można wrócić do stanu sprzed epidemii. O możliwości zobaczenia na żywo dekoracji będziemy pisać tutaj. Tymczasem zapraszamy do Miau Grau na super śniadania, pyszne ciasta, świetne Prosecco 🙂

Miau Grau – wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy

Kawiarnię Miau Grau zamieszkuje kilka sympatycznych kotków, które wesoło buszują między gośćmi. Do tego są planszówki oraz oczywiście kawa i pyszne jedzenie. Rano śniadania oraz świetne desery przez cały dzień. Miejsce stworzone dla tych, którzy kochają koty, chcą odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, pograć wspólnie z innymi w coś namacalnego (a nie wirtualnego), porozmawiać, a nawet zorganizować małe przyjęcie.

Teraz dodatkowo można podziwiać tam sztukę młodych artystów oraz nasze aranżacje Circle planter. W Miau Grau można również odebrać swoje zamówienie od Leaflo. Zapraszamy!

@MAIU_GRAU 

Obecnie dostępne w ofecie na miejscu: aranżacje M i L żywy bukiet, aranżacja M z sukulentem serce oraz M z pomarańczowym kwiatkiem, kawowe M z peonią – kwiat sztuczny (pozostałe zostały już sprzedane)