Gdzie kupić kamienie do dekoracji – Leroy Merlin prezentuje nowości

Gdzie kupić kamienie do dekoracji takich jak Circle planter czy lasy w szkle? Na szczęście teraz jest już bardzo dużo opcji. Ja polecam Wam dwie najwygodniejsze. Oczywiście nasze dekoracje Circle planter otrzymujecie z zestawem kamieni, dzięki czemu nie musicie dokupować już kamieni. Kamienie dekoracyjne są dostępne w trzech stylach: jasny skandi, ciemne szarości loft oraz jasne beże earth.

Jeżeli jednak chcesz zaszaleć i potrzebujesz wielu kolorów, chcesz zagrać mocną czernią (np zrobić białą-czarną zebrę) albo potrzebujesz mocniejszego koloru jako akcent podpowiadam, gdzie możecie takie kolory najłatwiej nabyć. Pomijam oczywiście miejsca takie jak sklepy akwarystyczne, gdzie faktycznie znajdziecie trochę ciekawych piasków, ale są one w dość wysokiej cenie.

Są oczywiście sklepy wyspecjalizowane w sprzedaży kamienia dekoracyjnego, je też pomijam, bo w większości przypadków są nastawione na kamienie dekoracyjne do ogrodu i sprzedają takowe w workach po 10-20 i więcej kilogramów. Wówczas zużyjecie jakieś 300g a reszta zostanie. Chyba że macie dużyy ogród 🙂

Kamienie dekoracyjne już dostępne w marketach budowlanych

Markety budowlane szybko nadążają za trendami. Widząc popularność lasów w szkle, dekoracji w szle i metalu nawet takie markety jak Leroy Merlin czy Obi. Oczywiście nie mówię o workach 20KG kamieni dekoracyjnych do ogrodu, tylko o małych opakowaniach po 5-10zł. Dużą ofertę wprowadził do sprzedaży market Leroy Merlin – aż 3 strony rozmaitych kolorów i gramatur. Wszystkie dostępne w małych opakowaniach. Mniejszy wybór jest w OBI, ale też coś można wybrać.

Ofertę kamieni dekoracyjnych od Leroy Merlin jest tutaj.

Kamienie do dekoracji w Leroy Merlin

Znacznie mniejszy wybór jest także w markecie OBI – zobacz tutaj. 

Gdzie jeszcze kupić kamienie do dekoracji?

Oczywiście na Allegro. Są gotowe mixy kamieni, mchu, patyczków i innych akcesoriów do lasów w szkle. Te zestawy idealnie nadają się również do Circle planter. Ceny wahają się od 20 do 50zł z dostawą. Sprzedawcy oferują różne konfiguracje. Do Circle planter potrzebujecie od 2-3 rodzajów kamieni przy rozmiarze S, 3-4 przy M, 4-5 przy rozmiarze L. Jeżeli nie wiesz, jaki chcesz styl, spójrz na nasze inspiracje. Czasami najprostsze jest najładniejsze 🙂 Przykładowo ziemia plus otoczaki 🙂

Tutaj znajdziecie listę ciekawych ofert na Allegro. Jest to najlepsza oferta cenowo. Gotowe zestawy są też dobrym pomysłem. Paczki z kamieniami są całkiem spore i dużo zostaje po wykonaniu aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *