Oryginalna i efektowna dekoracja ścienna DIY gotowa w 1 minutę i 30 sekund

Unikalna i efektowna dekoracja ścienna DIY wykonana w 1 minutę i 30 sekund? To możliwe. Aby pokazać jak proste i szybkie jest stworzenie podstawowej aranżacji w doniczce Circle planter, nagrałyśmy filmik. Oczywiście sposobów jest wiele, bardziej skomplikowane aranżacje wykonuje się dłużej koncentrując się na wyrównywaniu warstw. Co można zrobić w 1:30? Kawę, kanapkę, wysłać mejla i zrobić samodzielnie piękną dekorację na ścianę.

Wybrałyśmy aranżację w stylu Skandi, którą kupujecie najczęściej. Jest to zestaw różnych białych i szarych kamyczków, które wysypujemy bezpośrednio z torebek do doniczki. Zaczynamy od najdrobniejszych kamieni przechodząc do coraz większych. Na górę naszej aranżacji dla kontrastu dodałyśmy ciemne otoczaki, które nazywają się „miętowe” z uwagi na lekko zielone żyłki. Na samą górę dokładamy oplątwy, które są łatwe w pielęgnacji i jednocześnie bardzo dekoracyjne.

Kamienie są bazową propozycją wykonania aranżacji. Proponujemy trzy style jasnoszare skandi, ciemnoszare loft i earth w kolorach ziemi. Natomiast do aranżacji można wykorzystać również inną bazę – różne muszle, mech, nasiona np. fasolę, soczewicę, kawę, korki do wina, kolorowe literki, konfetti. W dekoracji na ścianę Circle planter można posadzić także małe kaktusy, które lubią suszę, a zaawansowani miłośnicy roślin mogą poszaleć z sukulentami. Najlepiej z tymi, które nie wymagają regularnego podlewania – haworsjami i eszeweriami. Słabiej radzą sobie w takich warunkach sedum i crassule.

Circle planer dostępny jest w 3 rozmiarach i 4 lub 6 kolorach:

  • S – średnica 15cm – biały, czarny, turkusowy, metaliczny kawowy
  • M – średnica 20cm – biały, czarny, turkusowy, metaliczny kawowy, przygaszony zielony (moss), żółty
  • L – średnica 30cm – biały, czarny, turkusowy, metaliczny kawowy

Poznaj Circle planter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *