Doniczki do powieszenia – designerski dodatek w różnych kolorach

Doniczki do powieszenia na ścianie to świetny sposób zaakcentowania charakteru swojego mieszkania. Wśród doniczek do powieszania mogą być zarówno takie, gdzie umieścimy duże szybko rozrastające się kwiaty doniczkowe (bluszcz, epipremnum, syngonium). Mogę być też takie, gdzie umieścimy niewielkie okazy oplątw, sukulentów, a nawet kaktusów. Te drugie opiszę w tym wpisie. Doniczki o świetnych kolorach, które wprowadzą do wnętrza ciekawy akcent.

Kolory doniczek do powieszenia na ścianie – Circle planter

Ważny jest oczywiście – kolor, materiał i kształt. Kolorem podkreślisz charakter wnętrza albo dodasz mu smaku. Wybierz doniczki o neutralnym kolorze, jeżeli we wnętrzu już jest dużo intensywnych kolorów – wtedy najlepiej sprawdzi się czarny i biały. Jeżeli masz białe, szare lub czarne ściany można zaszaleć. Żółty, turkusowy, kawowy – czemu nie? Wybierz kilka kółek, powieś w różnych pomieszczeniach i zmieniaj według nastroju.

  • Do skandi wybierz zestaw – biały + turkus albo przygaszona zieleń. Połącz ewentualnie z czarnym. Z białym i czarnym fajnie wygląda też kawowy.
  • Do wnętrza w stylu loftowym wybierz czarny, biały i połącz ewentualnie z żółtym, jeżeli masz inne nowoczesne dodatki.
  • We wnętrzu glamour dobrze będzie wyglądać czarny, złoty szampan i brązowy.

Obejrzyjcie nasz filmik:

Doniczki do powieszenia z betonu – Triplant

Do wnętrz w stylu loftowym, nowoczesnym i minimalistycznym polecamy doniczki do powieszenia w kształcie trójkątów Triplant. Nie są to duże doniczki, bardziej dekoracje na oplątwy. W tym także te duże okazy oplątw jak xerografica. Bok doniczki ma 19cm i można z nich tworzyć aranżacje 3-5-7 i 9 trójkątów.

Te produkty mogą ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *