Modna dekoracja ścienna z roślinami – jak udekorować swoją ścianę?

Dekoracje ścienne to bardzo szeroki temat, bo tych mamy do wyboru ogromną ilość. Obrazy, lustra, zegary, fantazyjne ramki na zdjęcia, panele 3d, a nawet różne rzeźby, afrykańskie (a nawet weneckie) maski i naklejki to najczęściej wymieniane opcje wśród dekoracji na ścianę. Nie wspominam oczywiście o różnych instalacjach artystycznych z drewna, metalu, a nawet szkła.

Takie dekoracje na ścianę są jednak najbardziej zobowiązujące stylistycznie i wymagają najwięcej umiejętności dekoratorskich, aby je dobrze wkomponować w styl urządzanego wnętrza. Tym samym stając przed wyborem dekoracji na naszą ścianą, mamy przed sobą ogromne wyzwanie.

Jak wyróżnić swoje wnętrze, a jednocześnie użyć dekoracji, którą po pewnym czasie można przearanżować? Świetnym rozwiązaniem jest dekoracja na ścianę jest Circle planter – metalowa obręcz ze szklaną szybą, która może być doniczką dla oplątw i małych sukulentów.

Circle planter może być również pojemnikiem na piękne kamienie, muszle, a nawet inne ciekawe podłoże bazowe jak kawa, fasola, mech, korki od wina, a nawet kolorowe kulki, literki. Sposób aranżacji limituje tylko wyobraźnia oraz głębokość pojemnika – 6cm.

Dekoracje ścienne z roślinami – ile zaplanować na nie miejsca?

Dekoracja na ścianie Circle planter fenomenalnie wygląda w zestawie dwóch lub trzech doniczek. Minimalna szerokość i wysokość miejsca na dwie doniczki to 50x50cm, żeby doniczki swobodnie zawiesić. Trzy doniczki powinny mieć minimalną przestrzeń 70x70cm. Oczywiście można dodać do aranżacji „marginesy”, czyli dodatkowe 20-30cm.

Dekoracja Circle planter dobrze sprawdzi się na ścianie w salonie, kuchni, jadalni, a pojedyncze „kółko” odnajdzie się nawet w łazience. Styl aranżacji warto dobrać do koloru ściany – na tle betonowej ściany kamienie skandi lub loft, na tle drewnianej ściany – earth lub skandi, na tle ściany z cegły – skandi lub loft. Najbardziej uniwersalny styl kamieni to Skandi.

Te produkty mogą ci się spodobać:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *