Wnętrzarskie trendy 2020 #1 – marmurowe wykończenie kuchni?

Zdjęcie: m.blog.naver.com

Jakie będą wnętrzarskie trendy 2020? Czy ktoś to wie? 🙂 Rok 2019 dobiega końca. Oczywiście standardowo rozpoczynają się spekulacje, co będzie modne w roku kolejnym 🙂 Poczytałam trochę zachodnich blogów, pooglądałam trochę programów i mam kilka swoich typów. Ciekawe, czy trafnych. Pierwszy z nich, który przyznam szczerze bardzo mi się podoba, to marmurowe wykończenie kuchni. Nie tylko blatów, ale także ścian, a nawet całe stoły z marmuru. Albo materiału naśladującego marmur.

Rozwiązanie niezwykle eleganckie i dostojne (powiedziałabym, że do tej pory kompletnie nie w moim stylu). Marmur kojarzy się z glamour i połączeniem ze złotem, tymczasem w aranżacji z drewnem lub czarnym/granatowym/ciemnozielonym mdf-em wygląda minimalistycznie. Oszczędna stylistyka.

Czy będzie to hitem wnętrzarskim? Być może pałacowym zważywszy na to, że marmur jest bardzo drogi. Kalkulując koszty bardzo pobieżnie, takie aranżacje jak na poniższych zdjęciach, kosztowałyby około 30-50tys. zł , a nawet więcej. Jednak potrzeba matką wynalazku i być może producenci zaproponują coś podobnego?

Trend wnętrzarski 2020 – więcej marmuru w kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *