Podpórka do roślin, która przyciągnie Twoją uwagę

Wpisując w wyszukiwarkę „podpórka do roślin” czy „drabinka do roślin” trafiłam na dobrze wszystkim znane propozycje… Bo kto nie widział bambusowych patyków do podparcia kwiatków, kokosowych palików i prostych patyków metalowe z oczkiem dedykowanych storczykom…? Żaden z tych produktów nie wpisuje się w estetykę mojego wnętrza, ani też nie spełnia do końca swojej roli w przypadku roślin takich jak bluszcz, micans (filodendron pnący), sznur pereł czy ceropedia woodi (którą nota bene uwielbiam). Dlatego też zaczęłam się zastanawiać jaka musiałby być podpórka do roślin IDEALNA… Taka, dzięki której roślina będzie miała możliwość pięcia się, a jednocześnie swoim wyglądem przekona mnie do siebie.

Dużo czasu zajęło projektowanie doskonałej podpórki do roślin, ale w końcu, po wielu próbach, prototypach i dyskusjach udało się! (Ps. Swoją drogą sam proces powstawania takiej drabinki i przygotowania setek propozycji kształu, wielkości i fianlnego wyglądu to temat na osobny wpis!:) )

Grow High Honey to jest właśnie to, czego potrzebowałam. Propozycja skrojona na miarę potrzeb dla wielbicieli geometrycznych. eleganckich i pomysłowych dekoracji. Wykonana jest z metalu pomalowanego proszkowo na czarny mat, w związku z czym jest widoczna na tle jasnych ścian i dobrze współgra z zielenią liści. Średniej wielkości roślina wspinając się po drabince, formuje się w nowoczesny kształt, dlatego pełni swoją funkcję, jednocześnie zdobiąc wnętrze. Drabinka Honey jest odpowiedniej wysokości dla niedużych roślinek. Daje czas średnio ok. 8-12 miesięcy odpowiedniej pielęgnacji, aby kwiat zaczął wysyłać sygnały o konieczności zastosowania większej podpory. I na to też już mamy gotowe rozwiązanie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *