Betonowe ozdoby na ścianę – modne dodatki w stylu loft

Czy betonowe ozdoby na ścianę nadal są modne? Bezsprzecznie tak! Od paru lat obserwuję modę na beton w domu i ku mojemu zaskoczeniu coraz więcej osób w ten sposób dekoruje swoje ściany. Niedawno wydawało się, że to opcja dla młodych, nowoczesnych, fanów minimalizmu czy loftu. Do czasu kiedy beton znalazł się na ścianie moich Teściów… A potem ich Sąsiadów 🙂 Nawet już moja Mama zaczyna go rozważać. Śmieszne czy nie, beton trafił pod strzechy i ma coraz więcej zwolenników, gdzie do tej pory byli przeciwnicy 🙂

Jeżeli boisz się betonowej ściany, zimnego efektu lub masz inne betonowe lęki, proponuję rozpocząć przygodę z ozdobami w formie betonowych trójkątów. Każdy trójkąt jest wykonany ręcznie, ma unikalną strukturę, więc jest nietypową i niepowtarzalną dekoracją. Beton jest koloru średnio-szarego. Jeżeli ktoś się orientuje w palecie kolorów betonu, będzie wiedział. Kolor betonu zależy od związków mineralnych, zawartości piasku i/lub żwiru oraz ewentualnych pigmentów.

Betonowe ozdoby na ścianę w stylu loft i …retro

Kilka betonowych trójkątów można powiesić w luźnej aranżacji. Stanowią świetną doniczkę na oplątwy albo sztuczne rośliny. Na żywe egzemplarze są trochę za małe, chyba że będą to naprawdę miniaturowe roślinki. Bok doniczki ma 19 cm. Na ścianie grafitowej kilka trójkątów zrobi klimat loft, na białej ze strukturą nawet retro! Pasują do kuchni, salonu, sypialni czy przedpokoju.

Jakie jeszcze ozdoby na ścianę można powiesić?

Jeżeli nie masz kompletnie ręki do roślin, co się rzadko zdarza, możesz postawić na płaskie betonowe dekoracje. Znajdziesz dużo propozycji na rynku. Poniżej tylko kilka z nich.

 

Te produkty mogą ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *