Dekoracje na ścianę do kuchni i jadalni – betonowe trójkąty

Ten wpis jest dedykowany tym osobom, które kochają beton. Zarówno architektoniczny, płyty betonowe i dekoracje. Powiem Wam jedno, niestety z własnego doświadczenia, beton architektoniczny nad kuchenną ściana to pomysł chybiony.

Wygląda pięknie, ale nawet pomimo szklanej płyty, odpryski z gotowania idą na ponad metr. Dodatkowo mało smażę „strzelające” potrawy, a po 4 miesiącach mam taki efekt. Czemu Wam o tym mówię? Jeżeli znaleźliście wpis o betonie w kuchni, domyślam się, że może Was to zainteresować 🙂 

Jednak beton nieustająco kocham i rozwiązaniem są betonowe dekoracje. Betonowe trójkąty Triplant to ręcznie robione dekoracje z betonu, które sprawdzą się zarówno w kuchni jak i jadalni. Trójkąty świetnie prezentują się w grupach 3, 5, 7 sztuk. Na dużej powierzchni w ciekawy sposób można zrobić aranżację nawet 9ciu trójkątów. Takie rozwiązanie zamawiają od nas restauracje. 

Co do środka? Rośliny żywe czyli oplątwy albo sztuczne – wszelkie. Małe, łatwe w pielęgnacji i w ładnych kolorach. Betonowe dekoracje na ścianę i dodatki pięknie prezentują się na ścianach o kontrastowych kolorach, czyli czarnych, antracytowych, drewnianych.

Te produkty mogą ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *