Leaflo z aranżacją w stylu urban jungle na evencie firmy Douglas Polska

Leaflo dla Douglas Polska event urban jungle

Co najlepiej podarować na parapetówkę? Oczywiście kwiaty doniczkowe! A jeszcze lepiej całe mnóstwo! Dlatego z okazji inauguracji nowego pięknego biura firmy Douglas Polska we współpracy z Koktajlove, organizatorem eventu, dodaliśmy aranżację przestrzeni w stylu urban jungle i dużo, dużo roślin doniczkowych. Na potrzeby eventu przygotowaliśmy tropikalny kąt wypoczynkowy pełen roślin. Dodatki w stylu urban jungle wkomponowaliśmy również w strefę chillout.

Aranżacja dla firmy Douglas Polska została przygotowana w minimalistycznym, mocno surowym stylu loft z elementami nature i boho. Wykorzystaliśmy w niej stoliki z pnia dębu, makramy z metalowymi doniczkami i słojem na sukulenty, osłonki materiałowe na duże kwiaty doniczkowe.

Po raz pierwszy pokazaliśmy również betonowe doniczki do sukulentów. Zaprezentowaliśmy również aranżacje Circle planter, które już wkrótce dostępne będą w naszym sklepie. Jeżeli chodzi o rośliny podziwiać można było nasze Monstery Deliciosa i Adansonii, Philodendrona Selloum, małą alokazję Polly, palmy Arekę i Chamedorę, Maranty i wiele różnych innych gatunków. Kolejne ciekawe realizacje już na jesieni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *