Program wnętrzarski online: Find me a luxury home

Program wnętrzarski online? Jest ich cała masa 🙂 Jeżeli szukasz ciekawych programów wnętrzarskich, które można obejrzeć online np. na YouTubie, to jest nas więcej 🙂 Często z ciekawości albo po prostu dla relaksu włączam sobie takie programy. Moimi ulubionymi są te płatne na HGTV jak i bezpłatne na YT:

  • Property Brothers również w odsłonie z celebrytami, wśród nich choćby Brad Pitt  (trochę odcinków można znaleźć tutaj na YT),
  • Love it or List it z bardzo sympatycznymi prowadzącymi (również częściowo na YT)
  • Zgłoś remont i Weekendowa metamorfoza z Krzysztofem Miruciem w roli prowadzącego (tylko płatne)
  • Szybkie metamorfozy – fajny program, tylko zawsze przewijam tonę reklam, udawane spacery po supermarkecie i obowiązkową dyskusję o kontaktach – YT
  • Wnętrza Zewnętrzna z ciekawymi projektami i cennikami zastosowanych rozwiązań – YT

Czasem oglądam też programy typu „domy do remontu” jak Flip or flop z amerykańskim małżeństwem przedsiębiorców – blondynką Christiną i osiłkiem Gregiem. Para już zdążyła się rozwieść, a programy ma dalej osobno. Czasem gościnnie u siebie występują.

Jest jeszcze druga para remontowa z Fixer Upper – w tym programie jest zdecydowanie więcej różnorodnych pomysłów i rozwiązań. Po obejrzeniu 3-5 odcinków Flip or Flop właściwie już wszystko dalej będzie tak samo wyglądać. Oczywiście ciekawy jest rynek nieruchomości w USA, który można lepiej poznać, dzięki takim właśnie programom. Pewnie od razu rzewnie zapłakać nad naszym rynkiem domów, gdzie prawie nic nie ma do wyboru…

Nie wspomniałam Wam jeszcze o programach Doroty Szelągowskiej, które lubię, mimo iż uważam, że stosowane rozwiązania są super, tylko bardzo do siebie podobne.

Znajdź mi luksusowy dom – Los angeles

Ostatnio znalazłam przypadkiem nowy program wnętrzarski online, który jest całkowicie darmowy i dostępny na YT. Do tego jest krótki, więc jak się komuś szybko nudzi ten temat, to nie zdąży się zmęczyć. W programie pokazywane są 3 luksusowe nieruchomości, które oglądający mają do wyboru. Pokazane domy są autentycznie klasy premium z ciekawymi rozwiązaniami, w różnym stylu, często ultra-nowoczesnym.

Najciekawsza jest dla mnie oczywiście kwestia roślin prezentowanych w tym programie. Los Angeles to już tropiki, więc roślinność jest bujna i można pozwolić sobie na więcej. Są więc niesamowite aranżacje z Monsterami, różne palmy i ogrody. Więcej odcinków znajdziecie tutaj. Kiedyś opisałam Wam program o małych wnętrzach z wielkimi roślinami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *