Praktyczny prezent dla mamy : drabinka do roślin w kształcie serca

Praktyczny prezent dla Mamy to niemałe wyzwanie. Powinien być nie tylko wyjątkowy, i od serca ale i przydatny. Najlepiej taki, który naprawdę się przyda i będzie jednocześnie cieszył oko. Wiele Mam uprawia kwiaty doniczkowe. W wielu domach można znaleźć bluszcz, zielistkę, drzewko szczęścia to właściwie pozycje obowiązkowe wśród roślin domowych.

Praktyczny prezent dla Mamy – oczywiście z roślinami w roli głównej

Jak ucieszyć Mamę pięknym prezentem. Mamy dla Was trzy propozycje podarunków, które podbiją serce Waszej Mamy. Dla lepszego efektu proponujemy dobieranie roślin z listkami w kształcie serca. Tutaj wpis o takich roślinach. Mozesz rozważyć też kwiatki o różowym zabarwieniu, które są po prostu urocze. Przeczytasz o nich tutaj.

#1 Podaruj Mamie drabinkę do kwiatów w kształcie serca

Kształt serca plus funkcja tego uroczego produktu to idealne połączenie na prezent. Do tego dokup roślinę, która nazywa się Sznur serc albo Sznur perełek i masz prezent, który podbije serce Twojej Mamy. Jeżeli do tego zestawu dobierzesz osłonkę, masz zestaw idealny. Łącznie taki zestaw zamknie się w rozsądnej cenie, a efekt niesamowity.

#2 Podaruj Mamie nowoczesną i modną doniczkę ścienną Circle planer

Dla Mam, które lubią dekorować swoje ściany, zwłaszcza gdy czegoś na tych ścianach brakuje. Dekoracja ścienna Circle planer idealnie sprawdza się jako pojemnik na oplątwy, które układamy na kamieniach. Można zasadzić w niej również małe sukulenty w tym Hoye w kształcie serca. Doniczka dostępna jest w trzech rozmiarach oraz sześciu kolorach.

#3 Każda Mama doceni ładną osłonkę na kwiaty doniczkowe

Każda Mama doceni osłonkę do roślin doniczkowych w prezencie. Najlepiej wybrać średnicę 12cm lub 15cm – w taki rozmiar zmieści się większość kwiatów zakupionych na taką okazję. Jeżeli wiecie, że Wasza Mama ma mnóstwo roślin i nigdzie się już nie mieszczą, zainwestujcie w doniczkę typu stojak, który pomoże uporządkować kolekcję.

#4 Makrama na kwiaty doniczkowe w prezencie

Idealnym prezentem dla każdej Mamy, która kocha kwiaty są także makramy na kwiaty. Takie plecione kwietniki dodatkowo nie zajmują miejsca na podłodze i szafkach, a pozwalają wykorzystać dodatkowe miejsce. Do tego są naprawdę piękne – 100% ręcznie robione przez polską Projektanktę z Sopotu. Nawet patyczki są zbierane nad polskim morzem 🙂 Czy już wiecie, co podarujecie swojej Mamie?

Te produkty mogą ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *